“EU Code Week School Label”

Αγαπητή Ευαγγελία,Συγχαρητήρια!
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι το σχολείο σας επιλέχθηκε για να λάβει την «EU Code Week School Label» για την περίοδο 2022-2024! Σας ευχαριστούμε για την αίτησή σας και όλη τη σκληρή δουλειά που καταβάλατε για να φέρετε την Εβδομάδα Κώδικα της ΕΕ στο σχολείο σας και να παρακινήσετε τους μαθητές να ανακαλύψουν τη δύναμη και την ομορφιά του προγραμματισμού και της κωδικοποίησης. Στο συνημμένο, μπορείτε να βρείτε το ψηφιακό πιστοποιητικό σας που αναγνωρίζει την επιτυχία σας.
Για να γιορτάσουμε αυτή τη στιγμή και να μοιραστούμε εμπειρίες από όλα τα σχολεία που βραβεύτηκαν φέτος, θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε σε μια διαδικτυακή εκδήλωση που διοργανώνουμε την Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου στις 17:00 CET. Σας ενθαρρύνουμε να κάνετε κράτηση για τα ημερολόγιά σας και θα συνεχίσουμε με περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα και τον τρόπο σύνδεσης τις επόμενες ημέρες.
Για άλλη μια φορά, σας ευχαριστώ για την αίτησή σας και συγχαρητήρια για την επιτυχία σας!
Θερμούς χαιρετισμούς,

Η ομάδα EU Code Week School Label