Επιμορφωτική ημερίδα

Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο«Επιμορφωτική ημερίδα».
Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων του 5ου ΠΕΚΕΣ Αττικής (Πράξη 10η/10-01-2022), σας προσκαλούμε σε επιμορφωτική ημερίδα μέσω τηλεδιάσκεψης, με θέμα: «Υποστήριξη του έργου των σχολικών μονάδων», την Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου 2022, ώρες 8.30-13.30. Tα νηπιαγωγεία δεν θα λειτουργήσουν αυτή την ημέρα.
Η επιμορφωτική ημερίδα γίνεται σε συνεργασία των ΣΕΕ κ. κ. Ευθυμιοπούλου Α. ΠΕ60, Καραγιάννη Ε. ΠΕ06 και Ατταλιώτου Κ. ΣΕΕ ΕΑΕΕ, με το 1ο ΚΕΔΑΣΥ Ανατολικής Αττικής. Η συνάντηση απευθύνεται σε όλες/ους τις/τους εκπαιδευτικούς των Δημόσιων και Ιδιωτικών Νηπιαγωγείων των περιοχών: Ανθούσας, Γέρακα, Παλλήνης, Παιανίας, Γλυκών Νερών, Μαρκοπούλου Μεσογαίας, Πόρτο Ράφτη, Καλυβίων, Κερατέας, Αναβύσσου, Σαρωνίδας, Παλαιάς Φώκαιας, Λαυρεωτικής, Κορωπίου, Βάρης, Βούλας, Βουλιαγμένης, Αρτέμιδας και Σπάτων.
Παρακαλούμε για την έγκαιρη ενημέρωση των γονέων και των εκπαιδευτικών του σχολείου σας.
Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών είναι υποχρεωτική. Για το σκοπό αυτό θα χρειαστεί να συμπληρώσετε το παρουσιολόγιο που θα σας δοθεί κατά τη διάρκεια της ημερίδας.
Ακολουθεί το πρόγραμμα της Ημερίδας. Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.
Οι Συντονίστριες Εκπαιδευτικού Έργου:
Ατταλιώτου Κυριακή (ΣΕΕ ΕΑΕΕ)
Ευθυμιοπούλου Αγαπούλα ( ΣΕΕ ΠΕ 60)
Καραγιάννη Ευαγγελία ( ΣΕΕ ΠΕ 06)